خانه

تماس

پانافناور پارسیان

026-4050500

سوالات متداول مشتریان

بله. مشتری میتواند محصول را به صورت دمو در شبکه خود، به مدت 2 هفته الی یک ماه نصب کند و به تست محصول بپردازد. پیاده سازی و نصب محصول دمو و همچنین عیب یابی و بررسی شبکه، به عهده تیم فنی پانا میباشد. لایسنس دمو، خدمات فنی و آموزش محصول در این مدت، مشمول هیچ هزینه ای نشده و تمامی خدمات بصورت رایگان انجام میشود.

لایسنس دمو نسخه آزمایشی و رایگان محصول است که به تعداد و روز مشخص شده ای در اختیار مشتری قرار می گیرد تا مشتری با کارکرد محصول  و ویژگی های آن آشناییت پیدا کرده و بتوانند آن را با سایر محصولات مقایسه کند.

لایسنس اصلی نسخه اورجینال محصول است که از شرکت مبدا برای مشتری به طور رسمی خریداری شده و در اختیار آن ها قرار می گیرد. برای خریداری لایسنس اورجینال می توانید تعداد دقیق سیستم های خود را به همکاران ما اعلام کنید و دقیقا به همان تعداد برای شما به طور اختصاصی خریداری می شود.

راه اندازی تمامی محصولات آنتی ویروس، احتیاج به یک سرور (ویدوزی/لینوکسی) دارد که این سرور کنترل تمامی اوامر مربوط به آنتی ویروس، از جمله نصب و مدیریت باقی سرور ها و کلاینت ها را بر عهده دارد.

شایان ذکر است، مسئولیت نصب و راه اندازی به صورت کامل، به عهده تیم پشتیبانی شرکت پانا می باشد. این روند با هماهنگی مشتری، با فراهم کردن دسترسی ریموت، انجام می شود.

مدت زمان لازم جهت پیاده سازی سرور آنتی ویروس 1 الی 2 ساعت می باشد. زمان نصب آنتی ویروس روی باقی کلاینت ها و سرور های مشتری، متناسب با تعداد و ساختار شبکه ایشان، متغیر است.

تیم فنی و پشتیبانی پانا، همواره در پیشبرد عملیات پیاده سازی سعی میکند که مشتری در کمترین زمان ممکن، محصول را به صورت فعال در شبکه خود داشته باشد و از امنیت حاصله بهره مند شود. لازم به ذکر است، عملیات نصب و پیاده سازی، هیچ گونه اختلالی در رویه فعالیت های شبکه مشتری ایجاد نمیکند.

بله. علاوه بر جلسات آموزش کامل محصول در زمان دمو و پس از خرید، محتوای ویدیویی تهیه شده از نحوه عمکرد محصولات آنتی ویروس در اختیار مشتری قرار می گیرد. همچنین تیم پشتیبانی فنی، در مدت فعال بودن محصول (مدت اعتبار لایسنس) همواره پاسخگوی سوالات شما می باشد.

در آینده نزدیک امکان پذیر خواهد بود.

سوالات متداول

مقالات جدید

cpu-support-avx
تکنولوژی

AVX

AVX چیست؟ AVX یا Advanced Vector Extensions، یک مجموعه دستورالعمل ویژه است که برای پردازش‌های موازی داده‌های رشته‌ای (Vectorized Data Processing)

Read More »
حملات سایبری 2023
حملات سایبری

حملات سایبری سال 2023

بیشترین باج افزارهای شناسایی شده 2023 (Cyber attack) با شروع سال 2023، حملات و تهدیدات سایبری نه تنها کم تر نشده

Read More »